Zahadum Night

Dátum: 24.07. - 20:00 −> 25.07. - 04:00 | festival | vstupné: 5€

Zahadum Night po dlhom čase opäť v Nitre. Skvelá atmosféra a kvalitný hudobný zážitok na Hideparku. 

Ochutnávka dobrej psytrensovej muziky v podaní dj-ov: 

Crystalix
Cummis
Inpsyde
Padawan
Pete
Psyguy
Psyonicle
Decos: Inpsyde / Méďo

História slovenskej psytrance crew „Zahadum Sphere“ sa začala písať už na sklonku roku 2000. Jadrom tejto formácie je DJ Psyonicle, ktorý stál už pri jej zrode a o jej chod a primárne záležitosti sa stará aj dodnes. Spočiatku prispievali spolu s DJ Cryptical hraním na parties v Nitre. Realizácia činností Zahadum Sphere pokračovala v organizátorskej výpomoci, konkrétne vo víkendovom poňatí párty Kúzla a Čary v stratenom údolí, ktorú vytváral Spectral Sound. Organizátorská výpomoc pokračovala i na ďalších party: Mystika, Colours of Summer, Crystal Code, Retrospektro, Dupanica, Tree of Life preparty a Basement Festival 2017.

V súčasnosti vytvára Zahadum Sphere harmonické spojenie DJ-ov a promotérov, ktorí dokážu vyčarovať plnohodnotný zážitok. Členovia predstavujú veselú, melodramatickú šesticu a sú nimi: Psyonicle, InPsyde, Cummis, Psyguy, Robas a PsyTatyx. 


V súvislosti s COVID-19 vás žiadame, aby ste dodržiavali všetky aktuálne nariadenia a rešpektovali pokyny uvedené pri vstupe do areálu.