Komunitná záhrada Koza

Zastešuje: OZ Cuketa

Komunitná záhrada spája viac ako 70 záhradkárov, ktorí si tu pestujú vlastnú zeleninu. V záhrade praktizujeme pestovanie v súlade s prírodou bez použitia chemikálií, za spolupráce iných organizmov (lienky, vtáky, jašterice, ježkovia a pod). Súčasťou záhrady je aj jazierko, detské ihrisko, altánok, jedlé spoločné zóny zložené z rôznych jedlých kríkov. Políčka sú rozedelné do 3 veľkostí od 6m2 do 12m2. Začiatkom roka zverejňujeme vo FB skupine výzvu o jednotlivé políčka. 

Záhrada je otvorená pre verejnosť od 9:00 do zotmenia. 

Kontakt:   

Pódium / Hideknižnica

Zastrešuje: OZ Triptych

Šírka: 6,6m | hĺbka: 6,9m | výška: 2,6m. Podľa potreby sa otvoria dvere do prednej (dennej) časti alebo do arény, kde je aj fóliovník. Kapacita hľadiska: kryté hľadisko (100 ľudí), otvorené hľadisko (250 ľudí), celý areál - v závislosti od dispozičného riešenia (500 - 600 ľudí). 

Súčasťou pódia je aj otvorená komunitná HideKnižnica, ktorej cieľom je sprostredkovať novú, kvalitnú literatúru nielen komunite, ale aj širokej verejnosti. 

Kontakt:  

Pumpáreň

Zastrešuje: HidePumpa o.z.

Prvá verejná cyklodielňa široko-ďaleko. Ak nemáte náradie alebo priestor na samoopravu, tak ste vítaní :) Prevádzkový čas Pumpárne nájdete na Facebooku

Kontakt  

 

Gril a ohnisko

Zastrešuje: OZ Triptych 

Gril a ohnisko sú určené pre verejnosť od 9:00 do 23:00. K dispozícii je jeden väčší gril s mriežkou, dva menšie grily a ohnisko. Potrebné príslušenstvo (uhlie, príbor, ...) si musíte priniesť. Prosíme, upracte si po sebe, špaky háďže do popolníkov. Je dovolené hrať na hudobné nástroje, pokiaľ si prinesiete repráky, regulujte hlasitosť tak, aby ste nerušili ostatných. Autá parkujte na ceste. Gril môžu využívať aj väčšie skupiny, preto sa informujte o obsadenosti vopred. 

Gril a ohnisko sú k dispozícii zdarma. Ak sa vám páčia aktivity Hideparku, môžete ich podporiť ľubovoľnou čiastkou vo verejnej zbierke alebo 2% z daní. 

Kontakt: Filip Stranovský / +421 910 358 098

Detské ihrisko

Zastrešuje: OZ Triptych 

Detské ihrisko spája prírodné prvky s umelými. Deti majú možnosť rozvíjať zmysly prostredníctvom kontaktu s rôznym druhom materiálu. Nájdete u nás preliezky, hojdačky, šmýkačku. Sú u nás vítané všetky deti. 

Kontakt:  

U-rampa

Zastrešuje: OZ Triptych 

Klasické U-čko je tvrdý oriešok aj pre skúsených jazdcov, preto sme sa rozhodli postaviť drevenné mini-účko. Na rampe možete jazdiť na skate-och, korčuliach, trochu aj kolobežkách (keď už inak nedáte). Jazda na bicykli je zakázaná. 

Otvorené pre verejnosť od 9:00 do zotmenia. 

Parkour

Zastrešuje: OZ Triptych

Workout, parkour alebo freerun - moderná gymnastika / posilovňa na čerstvom vzduchu a životný štýl. K dispozícií sú bradlá, rebriny, doskočisko či malé pódium. 

Otvorené pre verejnosť od 5:00 do zotmenia. 

Petangue

Zatrešuje: OZ Triptych 

Petanque je nenáročná hra vhodná pre všetky vekové kategórie. Je obľúbený hlavne vo Francúzsku. Na našom ihrisku sa zmestia naraz dve partie hráčov a gule vám vieme zadarmo zapožičať po dohode. 

Kontakt: Filip Stranovský / +421 910 358 098 

"Bar"

... obsah pripravujeme ... 

Kancelária

... obsah pripravujeme ... 

Včely

... obsah pripravujeme ... 

Sliepky

... obsah pripravujeme ... 

Lúka

... obsah pripravujeme ...