Aréna pre kultúru

Zastrešuje: OZ Triptych

Na tomto mieste sa odohráva (takmer) všetok umelecký program, ktorý organizujeme počas sezóny od mája do septembra. Hidepark ponúka všehochuť súčasnej nezávislej hudobnej, divadelnej a literárnej scény, upriamujúc sa na alternatívu a nové smery. Počas podujatí je vstup do arény spoplatnený dobrovoľným vstupným.

Otvorené pre verejnosť počas podujatí, v iných dňoch od 9:00 do zotmenia.  

Kontakt   

Pódium / Hideknižnica

Zastrešuje: OZ Triptych

Šírka: 6,6m | hĺbka: 6,9m | výška: 2,6m. Podľa potreby sa otvoria dvere do prednej (dennej) časti alebo do arény, kde je aj fóliovník. Kapacita hľadiska: kryté hľadisko (100 ľudí), otvorené hľadisko (250 ľudí), celý areál - v závislosti od dispozičného riešenia (500 - 600 ľudí). 

Súčasťou pódia je aj otvorená komunitná HideKnižnica, ktorej cieľom je sprostredkovať novú, kvalitnú literatúru nielen komunite, ale aj širokej verejnosti. 

Kontakt:  

Komunitná záhrada Koza

Zastrešuje: OZ Cuketa

Komunitná záhrada spája viac ako 70 záhradkárov, ktorí si tu pestujú vlastnú zeleninu. V záhrade praktizujeme pestovanie v súlade s prírodou bez použitia chemikálií, za spolupráce iných organizmov (lienky, vtáky, jašterice, ježkovia a pod). Súčasťou záhrady je aj jazierko, altánok, jedlé spoločné zóny zložené z rôznych jedlých kríkov.  Začiatkom roka zverejňujeme vo FB skupine výzvu o jednotlivé políčka. 

Záhrada je otvorená pre verejnosť od 9:00 do zotmenia. 

Kontakt:   

J.E.Ž

Zastrešuje: OZ Cuketa

J.E.Ž - Jedlý Ekologický Život je projekt komunitou podporovaného pestovania. Ak máte záujem o sezónnu lokálnu eko zeleninu, tak každú stredu robíme výdaj debničiek v komunitnej záhrade KOZA od 18:00. Debničku je potrebné si vopred objednať. Stačí ak budete sledovať FB stránku a tam sa všetko dozviete.

Kontakt:   

 

Ovocný sad

Zastrešuje: OZ Triptych

V našom ovocnom sade nájdete rôzne odrody sliviek, marhúľ, hrušiek a čerešní. Pestujeme ich pre potreby komunity, ale ochutnať môžete :) 

Pumpáreň

Zastrešuje: HidePumpa o.z.

Prvá verejná cyklodielňa široko-ďaleko. Ak nemáte náradie alebo priestor na samoopravu, tak ste vítaní :) Prevádzkový čas Pumpárne nájdete na Facebooku

Kontakt  

 

Cyklodráha

Zastrešuje: HidePumpa o.z.

Špeciálna cyklodráha, ktorá je určená všetkým záujemcom zadarmo, ale myslite na svoje zdravie - prilba je povinnosťou.

Kontakt  

Detské ihrisko

Zastrešuje: OZ Triptych 

Detské ihrisko spája prírodné prvky s umelými. Deti majú možnosť rozvíjať zmysly prostredníctvom kontaktu s rôznym druhom materiálu. Nájdete u nás preliezky, hojdačky, šmýkačku. Sú u nás vítané všetky deti. 

Kontakt:  

Ohnisko a gril

Zastrešuje: OZ Triptych 

Ohnisko je určené pre verejnosť od 9:00 do 23:00. Potrebné príslušenstvo (drevo, rošty, príbor, ...) si musíte priniesť. Tiež si môžete priniesť aj malý prenosný gril. Prosíme, upracte si po sebe, špaky háďže do popolníkov. Je dovolené hrať na hudobné nástroje, pokiaľ si prinesiete repráky, regulujte hlasitosť tak, aby ste nerušili ostatných. Autá parkujte na ceste. Rezerváciu pre väčšiu skupinu je potrebné nahlásiť vopred u Filipa.  

Ohnisko je k dispozícii zdarma. Ak sa vám páčia aktivity Hideparku, môžete ich podporiť ľubovoľnou čiastkou vo verejnej zbierke alebo 2% z daní. 

Kontakt: +421 910 358 098 

U-rampa

Zastrešuje: OZ Triptych 

Klasické U-čko je tvrdý oriešok aj pre skúsených jazdcov, preto sme sa rozhodli postaviť drevenné mini-účko. Na rampe možete jazdiť na skate-och, korčuliach, trochu aj kolobežkách (keď už inak nedáte). Jazda na bicykli je zakázaná. 

Otvorené pre verejnosť od 9:00 do zotmenia. 

Workout

Zastrešuje: OZ Triptych

Workout, parkour alebo freerun - moderná gymnastika / posilovňa na čerstvom vzduchu a životný štýl. K dispozícií sú bradlá, rebriny, doskočisko či malé pódium. 

Otvorené pre verejnosť od 5:00 do zotmenia. 

Občerstvenie

... pripravujeme ... 

Kancelária

Zastrešuje: OZ Triptych

Horná unimobunka s terasou slúži na interné účely združení, ktoré pôsobia na Hideparku. Počas sezóny ju využívame aj ako backstage pre účinkujúcich či stretnuia projektových tímov. 

Zázemie pre dobrovoľníkov

Zastrešuje: OZ Triptych

Spodná unimobunka alebo tiež "kuchynka" slúži združeniam pôsobiacim na Hideparku a dobrovoľníkom, ktorí tu vždy nájdu niečo chutné pod zub.