DOBROVOĽNÍCI

Dobrovoľníctvo je základným pilierom nášho priestoru. Hidepark vznikol na dobrovoľníckej práci partie, ktorá chcela za riekou premeniť skládku odpadu na niečo viac. 

  

Realizovať sa u nás ako dobrovoľník môžeš niekoľkými spôsobmi:

MANUÁLNA PRÁCA V PRIESTORE ~

Od jari až do jesene sa pravidelne stretávame na víkendových brigádach, počas ktorých pracujeme hlavne manuálne. Ide najmä o údržbu priestoru a drobné opravy. Niekoľkokrát do roka robievame väčšie brigády, keď napríklad opravujeme cestu alebo tvoríme niečo nové v priestore. Manuálna práca je skvelý spôsob na vyčistenie si hlavy, prídete na iné myšlienky a zanecháte v priestore niečo zo seba.

PRÁCA NA EVENTOCH ~

Počas letnej sezóny organizujeme podujatia, počas ktorých sa nám hodí pomoc s prípravou – rozložiť sedenie, techniku, pomôcť na vstupe pri predaji vstupeniek a merchu – skrátka všetko, čo patrí k podujatiu. Za dobrú partiu a náladu na bráne ručíme.  

KOORDINÁTOR VLASTNEJ AKTIVITY ~

Ak chceš priniesť do priestoru Hideparku niečo vlastné, niečo tu vybudovať alebo zorganizovať vlastný event, radi ti pomôžeme. Ak sa tvoj projekt bude hodiť do nášho konceptu a dramaturgie, ideme s tebou do toho.

 

Ako sa k nám pridať: 

Výzvy na brigády píšeme do FB skupiny: HIDEPARK - dobrovoľníci.

Alebo, keď budeš mať niekedy cez víkend cestu na Hidepark a uvidíš nás tam pracovať, kľudne sa pristav :) 

Na začiatku sezóny organizujeme aj verejné plánovacie stretnutie. Ide o diskusiu s organizátormi a verejnosťou. Na tomto stretnutí je super začať, môžete priamo veci ovplyvniť a spraviť si prehľad, čo sa vlastne na Hideparku deje.

Alebo ak máš akýkoľvek nápad, napíš nám na   alebo na Facebook