Workshop percussion: Mestre Mario Pam, Patinho Axé, Dendê Macêdo

Dátum: 15.09. - 11:00 −> 15.09. - 16:00 | workshop | vstupné: 30€

V rámci CAMPANAfest 2019 máš možnosť stráviť po-festivalovú nedeľu v príjemnej hudobnej spoločnosti, zažiť výnimočnú atmosféru, množstvo inšpirácie a zlepšiť sa.

Profesionálny samba workshop vedený perkusionistami svetového formátu - Patinho Axé, Dendê Macêdo a Mestre Mario Pam.

Dendê Macêdo

Perkusionista, spevák, skladateľ, kapelník, učiteľ a multiinštrumentalista. Narodil sa v bubeníckom srdci Brazílie, v Salvadore da Bahia a profesionálnym hudobníkom je od veku 14 rokov, keď sa objavil v prednej línii TIMBALADA, v elitnej zostave Carlinhosa Browna a hral v nej 18 rokov.

Mestre Mario Pam

Jeden z popredných svetových perkusionistov pôvodom z Brazílie, svoju muzikantskú kariéru začal ako perkusionista od roku 1992 v samba škole Ilé Aiyé (Salvador). Od roku 2000 pôsobí ako Mestre Ilé Aiyé. V súčastnosti koordinuje asociáciu Tambores do Mundo , ktorá už 11 rokov spája perkusionistov z celého sveta v medzinárodnej kultúrno-muzikantskej spolupráci na vystúpeniach a workshopoch počas karnevalu v Salvadore.

Patinho Axé

Narodil sa v brazílskom Salvadore da Bahia. Od svojho útleho veku hrá v skupine Eré Band, mládežníckej sekcii Ilê Aiyê. Ako skúsený hudobník sa stal členom Bloco Afro Ilê Aiyê, s ktorým absolvoval mnoho vystúpení doma, ako aj medzinárodných turné v Latinskej Amerike, Európe a USA.

Registrácia na workshop: bit.ly/prihlaska-bubenicky-workshop

Poplatok: 30€
Pozor! Tento workshop je bezplatný pre všetkých bubeníkov, ktorí sa zúčastnia alegorického sprievodu.