Vec Švidraň / Hudba k láske

Dátum: 13.07. - 20:00 −> 13.07. - 23:00 | koncert | vstupné: 6€-10€

Začiatkom mája vyšiel album Hudba k láske, 8 trackové dielo veterána Brančiho Kováča, ktoré mu výrazne pomohol dotvoriť Šimon Švidraň, gitarista a spevák kapiel Darkness Positive, Funkiez či Basie Frank band.

PREDPREDAJ: https://goout.net/sk/vec-svidran-hudba-k-laske/szojjlr 

Ich vzájomná spolupráca začala už v roku 2016, kedy Šimon participoval na EP Domáce potreby v skladbe Celý bez seba, ktorú produkoval FVLCRVM. V 2020 prišla pandémia a oni sa stretli na akcii Plody doby v Novej Cvernovke. Vec ho zavolal do štúdia a nadhodil otázku, či by mu nepomohol najprv so skladbou Zrátané a neskôr aj s ďalšími novými vecami. Šimon prikývol a spolu vytvorili zmes rapu, spevu, gitár a elektroniky. Album prechádza z melancholicko - zahmlenej atmosféry cez veselé, nič neriešiace skladby až po kúsky so silnými osobnými výpoveďami. Ak ste ho ešte nepočuli, nachádza sa na všetkých streamovacích platformách a v prípade, že chcete vlastniť fyzický nosič či už v CD alebo LP podobe, bude k zakúpeniu v merch stánku.

Koncert v nitrianskom Hideparku bude jedným z prvých verejných vystúpením tejto formácie! 


V súvislosti s COVID-19 vás žiadame, aby ste dodržiavali všetky aktuálne nariadenia a rešpektovali pokyny uvedené pri vstupe do areálu.