VANDA – talkshow & koncert

Dátum: 11.09. - 20:00 −> 01.09. - 22:00 | koncert, diskusia | vstupné: 4€

Nitrianska speváčka a skladateľka žijúca v Argentíne obohatí svoj večerný koncert aj o zaujímavú talkshow "Nitránsky debaččág" s Nikoletou Kováčovou.

VANDA je nitrianska speváčka a skladateľka, ktorá žije už dlhšie v Argentíne. Jej hudobná tvorba v španielčine a angličtine je výrazne ovplyvnená vášňou cestovať, vďaka čomu vznikajú unikátne medzinárodné spolupráce s inými spevákmi, hudobníkmi a producentmi. Kombinácia kreatívnych nápadov, emotívnych vokálov a výrazných melódií v jej hudbe vedie poslucháčov neustálou cestou medzi rôznymi hudobnými žánrami. Momentálne je Vanda na pár mesiacov na Slovensku a svoje vystúpenie á la One Woman Show spojila s príjemným pokecom v rámci talkshow Nikolety Kováčovej - Nitránsky debaččág. Ten bude nielen hudbe, ale aj o jej živote v Argentíne, o feminizme a o aktuálnom dianí v Latinskej Amerike, na ktoré ponúkne svoj vlastný pohľad.

 


V súvislosti s COVID-19 vás žiadame, aby ste dodržiavali všetky aktuálne nariadenia a rešpektovali pokyny uvedené pri vstupe do areálu.