ROTOR 2021

Dátum: 06.08. - 20:00 −> 07.08. - 04:00 | hudba | vstupné: 6€

Rotor Hidepark tento rok prináša srbskú matadorku Tijanu T. V tento večer ju doplní producent Macronoise, Dodes a Rotor rezidenti FeroFedorSabiani

Tijana T 
Jedna z najvýraznejších postáv na srbskej tanečnej scéne. Tijana T mixuje vždy nespútane, pričom nám divákom na pódiu predvádza autentické prežívanie každého jedného momentu svojej hry. Strháva na seba pozornosť, jej sety sú nabité energiou, ktorá skrátka núti ľudí tancovať.

MacroNoise
Vlastným menom Tomáš Šebesta. Základom jeho tvorby je digitálna syntetizátorová hudba s dôrazom na hypnotickú naliehavú atmosféru, tribálne bicie, oscilovanie medzi tanečnou a posluchovou hudbou. To všetko je okorené občasným samplovaním tradičných slovenských hudobných nástrojov a spevom.

Rotor je s menšími prestávkami každoročný festival zameraný na elektronickú tanečnú hudbu so sídlom v Nitre. V súčasnosti sa koná v priestoroch komunitného centra Hidepark. Od roku 2002 sa snaží spájať českolovenskú a zahraničnú tanečnú scénu. Za posledných 10 ročníkov akcia predstavila starostlivo vybraných producentov, dj-ov a kapely z rôznych hudobných žánrov a umeleckých sfér.


V súvislosti s COVID-19 vás žiadame, aby ste dodržiavali všetky aktuálne nariadenia a rešpektovali pokyny uvedené pri vstupe do areálu.