Nedeľný online ČIL

Dátum: 31.05. - 18:00 −> 31.05. - 20:30 | hudba, koncert

V rámci nedeľného online ČILu odznie sólo koncert slovenského hudobníka Tomáša Gregora, ktorý dokončuje album Zlatý chlap. Jeho hudba je zmesou žánrov country, blues a baladického pop-rocku. Sklady skladby sú založené na jemných gitarových melódiách, okorenené tklivými bluesovými sólami a country aranžmánmi.

Tomáš vydal v roku 2016 svoj debutový album Na zemi a obohatil slovenskú hudobnú scénu o vyzretý album plný poctivého pesničkárstva. Tento prievidzský hudobník, gitarista a pesničkár sa po štyroch rokoch vracia na hudobnú scénu. Nový singel s názvom 00:32 je predzvesťou albumu Zlatý chlap, ktorý v týchto dňoch dokončuje aj vďaka fundraisingovej kampani na českom portáli startovac.cz.

„Pred viac ako dvoma rokmi sa, vďaka vám, podarilo nahrať album Na Zemi. Dva roky sú dlhá doba. Tu odbočíte zle, tam dobre, jarné prehánky, letné úpaly, jeseň vyfúka hlavu, zima bez snehu. Notes sa zaplní.“ Tomáš Gregor, startovac.cz

 

Po koncerte nám ešte spríjemní nedeľu vinylový nadšenec a DJ spätý s Hideparkom od samého začiatku Marek - DJ Phonotic, ktorý je organizátorom obľúbených žúrov Galaxia Soul. Vo svojich setoch eklekticky mieša jazz, funk, disco, house.

Urobte si doma pohodlie, nalaďte sa online na www.twitch.tv/hideparknitra a užite si ČIL s nami.