Mily: Prečo cvičím zumbu na Hideparku

Mily priniesla na Hidepark ďalšiu aktívnu komunitu - milovníkov zumby.

Zumba – to je srdcová záležitosť, tanečná fitness hodina inšpirovaná latinsko-americkou hudbou. Zumba je určená pre začiatočníkov aj pokročilých rôznej vekovej kategórie.

Venujem sa jej už viac ako 8 rokov. Na začiatku ma k nej priviedli nadbytočné kilogramy. Zumba mi zmenila pohľad na cvičenie a celkový životný štýl, neustálymi školeniami a úžasnou zumba komunitou táto vášeň rástla viac a viac a stále rastie. Učím taktiež špeciálne hodiny ako Zumba Kids, Zumba Gold alebo silové cvičenie Strong nation. Či budete veriť alebo nie so zumbou si viete plniť svoje sny, robí vás šťastnejšími, krajšími, energickejšími, pozitívnejšími.

Jeden z mojich snov bolo učiť hodiny zumby u nás v Nitre vonku pod holým nebom. Jediným miestom, kde by sa zumba hodila, bol pre mňa Hidepark.

Úžasný priestor, príroda, skvelá hudba a ľudia, ktorí za Hideparkom stoja. A tak sa sen stal skutočnosťou a učím pravé hodiny zumby vonku na čerstvom vzduchu. Tento rok sme si vyskúšali aj pravú zumbácku opekačku, takže s nami sa nudiť nebudete :)  

Na hodiny sa môžete pridať vždy v hlavnej sezóne júl - august pondelky a stredy. Pozývame vás prísť si vyskúšať tie najlepšie pesničky a choreografie z Miami, Kuby, Puerto Rica, Brazílie...

V novej sezóne sa teším na každého nového zumbáka, ktorý si to príde vyskúšať s nami. Ďakujem našim verným cvičencom za perfektnú energiu a ďalšiu skvelú sezónu. Vďaká vám môžeme pre vás robiť to, čo nás baví a napĺňa.

Michaela Lyžičiarová (Mily)