Meditácia a jej techniky

Dátum: 07.03. - 12:30 −> 07.03. - 16:30 | workshop | vstupné: 20€

Milí bylinkári, bylinkárky, všetci priatelia prírody, veľmi srdečne Vás pozývame na ďalší kurz zo série bylinkovo-meditačných etúd na tému Meditácia a jej základné techniky. Sebaliečenie svetlom.

Meditácie sú neoddeliteľnou súčasťou každého jedného kurzu, ktorý sme doposiaľ robili. Veríme v jednotu našej duše a tela. Čo je vo vnútri je i navonok. Práve preto sme sa rozhodli dať väčší priestor meditáciám a zasvätiť Vás do ich tajov.

Kurz je vhodný i pre začiatočníkov a naučíme sa ako zvládnuť jednoduché, ale pritom mimoriadne účinné formy meditácií, ako si osvojiť liečenie farbami, vylaďovanie našich energetických tiel a dobíjanie nášho fyzického tela a duše.
Na kurze sa naučíte liečiť pomocou svetla Vašej duše. Dokážete si vybudovať zdravé telo plné energie, vnesiete svetlo do svojich buniek, získate späť svoju vitalitu, radosť miesto napätia, stresu a nervozity.

Spôsoby liečenia, ktoré sa naučíte na tomto kurze Vám dajú návod ako regenerovať a upevniť svoje zdravie bez ohľadu na akékoľvek prekážky vo Vašom živote. Alebo len svojmu telu vrátite mladosť tým, že zvýšite množstvo svetla vo Vašich bunkách.

Kurz je vyskladaný nielen z praktickej časti, ale jeho súčasťou bude i teoretická časť, v ktorej sa dozviete ako jednotlivé formy meditácií aplikovať i do každodenného života.

Keď začnete spolupracovať so svojou dušou a počúvať signály Vášho fyzického tela, môžete zažiť viac radosti, lásky a energie, než ste doteraz poznali. Veľmi sa na Vás tešíme!!!!

Program kurzu:
- Úvod do sveta farieb a svetla
- Očista energií farbami
- Napojenie sa na svetlo svojej duše
- Liečenie energetických tiel
- Nabíjanie buniek nášho fyzického tela svetlom
- Pred každou meditáciou teoretická časť

PRIHLASOVANIE: prosím prihlasujte sa najneskôr do 5.3.2020 na email .
Z kapacitných dôvodov je potrebné si miesto naozaj rezerovať, pretože počet miest je limitovaný.

CENA MEDITAČNÉHO KURZU: 20 eur (v cene je zahrnuté občerstvenie, pracovné listy, prenájom)
Na kurz si prosím prineste pero a poznámkový zošit.

Týmto kurzom Vás bude sprevádzať Katka Páleníková

Kurzy väčšinou robíme vo dvojici s mojou mamkou Katkou. Sme ženy, hrdé mamy dvoch krásnych dcérok, dušou, ale i telom bylinkárky, dušou šamanky. Bylinky nás fascinujú už od malička a z roka na rok je kontakt s nimi hlbší a intenzívnejší. Naše skúsenosti, prežívanie, zažívanie s bylinkami, ich nádherné zakúšanie, to všetko sme sa rozhodli vám prezentovať na našich kurzoch. Obe sme zástankyne a šíriteľky holistických myšlienok o uzdravení, využívame metódu spirituálnej, duchovnej naturopatie, prepájanie našich emócií, energií s liečivými energiami prírody, jej úžasnou, čarovnou silou, ktorou nás dokáže uzdravovať a liečiť. Tieto cenné informácie sa snažíme odovzdávať všetkým na našich kurzoch, inšpirovať Vás, aby ste vedeli koľko darov z prírody máme na dosah. Ja sama sa snažím vracať späť k tradíciám našich starých mám, našich dávnych predkov, ktorí žili v súznení s prírodou, boli jej súčasťou. Dnes funguje paradigma, v ktorej sa oddeľuje život človeka a prírody, no je to veľmi mylná predstava. Naša zem, príroda trpí, ak chceme zachrániť samých seba, naše deti a zanechať tu pre nich zdravé potoky, lúky plné života, na ktorých budú spoznávať prírodu, musíme sa ponoriť do samých seba a vnímať prírodu okolo nás citlivo, intuitívne s dušou. Práve preto sme sa rozhodli založiť projekt Zoborské liečivky, ktoré šíria pomyselnú niť uzdravovania prírodou do sveta medzi vás.

S láskou Zoborské liečivky! TEŠÍME SA NA VÁS!