Koncert: Jób + Papyllon

Dátum: 06.09. - 21:00 −> 06.09. - 23:00 | vstupné: 4€ / 3€

Využite posledné teplé dni a vychutnajte si u nás tento výberný koncert!

JÓB
Šťastie sa zdieľaním násobí, ale smútok delí. Bičovať silné emócie budú domáci náladotvorci JÓB.Melodický post-rock, post-metal, sludge, ale aj ambient či drone sa tiahnu (medzi)skladbami a zakladajú komplexný sonický príbeh. Bez spevu, avšak nie bez slov. Nie je tajomstvom, že v ich tvorbe počuť ozveny skupín ako ISIS, Neurosis, Russian Circles či arcimágov Tool. Na tomto koncerte uzrie svetlo sveta aj ich debutové EP MMXIX. Rovnako sa môžete tešiť na živé vizualizácie, ktoré dopĺňajú multimediálny rozmer ich tvorby.

https://www.facebook.com/job.band.sk/
https://jobband.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/job.band.sk/

PAPYLLON
Prešovská kapela pohybujúca sa na pomedzí rocku, popu, elektroniky a jazzu. Zaujali už v úplných začiatkoch v roku 2010, keď vyhrali talentovú súťaž Prešovský Liverpool. 
V roku 2015 vydali EP Sink or Swim, koncom leta 2017 si v skúšobni sami nahrali debutový album "Papyllon". Účinkovali na festivaloch ako Rock for People, Grape a Pohoda a majú za sebou svoje prvé zahraničné turné po Ukrajine, Rusku, Estónsku, Litve a Lotyšsku.

Singel "Seventeen, baby"
https://www.youtube.com/watch?v=c2SAm_xds0U 

Singel "Waves"
https://www.youtube.com/watch?v=xC9HnAtWYwY 


Predstavenie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Zakúpením vstupenky a svojou účasťou na podujatí dávate súhlas s použitím fotografií a videa zaznamenaných počas udalosti na reklamné a propagačné účely kultúrneho centra Hidepark.