Ironic Modern World • Marhule

Dátum: 09.07. - 21:00 −> 09.07. - 23:00 | koncert | vstupné: 3€

Bláznivý rock'n'roll a satirický (anti)punk kapiel z Nitry a Topoľčian. To vás čaká v piatok 9. júla na Hideparku v rámci série koncertov podporených Fondom na podporu umenia.

IRONIC MODERN WORLD 

Hudba inšpirovaná surfkultúrou z Kanárskych ostrovov a britským undergroundom. Ich živé vystúpenia sú veľmi energické a žánrovo sa klasifikujú do indie-rocku.

So švédskou kapelou Overjoyed absolvovali Prvé Ironické Turné (2018), boli nominovaní na Radio Head Awards 2018 v kategórii objav roka a taktiež ako objav SK rockovej scény na rádiu Anténa Rock (Mocný večer 2019). V roku 2019 si zahrali popri lokálnych kluboch a festivaloch aj pár zahraničných akcií (Litva & Lotyšsko). Minulý rok
absolvovali Slovenskú Krčmu pod záštitou Pohodafestival, v rámci pandemických možnosti kluby a festivaly.

MARHULE 

Vydaním prvého albumu Dno Dien kapela Marhule potvrdila, že nie je nevyhnutné neustále siahať po nových vrcholoch. Nie.

Môžete ísť tiež opačným smerom - ponoriť sa do surovej prázdnoty, naraziť na tvrdé dno a ocitnúť sa v strede neomaleného, za to autentického primitizivmu. Neexistuje čosi ako "priveľa" alebo "to by snáď stačilo". Nie. Len pokračujte ďalej v nastolenom kurze.Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


 

V súvislosti s COVID-19 vás žiadame, aby ste dodržiavali všetky aktuálne nariadenia a rešpektovali pokyny uvedené pri vstupe do areálu.