Horúčka jamajskej noci #15

Dátum: 31.07. - 20:00 −> 01.08. - 04:00 | festival | vstupné: študenti 4€/5€, dospelí 5€/6€

Po roku tu opäť máme už tradičnú Jamajskú noc, na ktorej vám predstavíme zaujímavých interpretov z celého sveta. Okrem ska, rocksteady, reggae, dancehallu bude znieť aj raggatek, jungle, dub.

PAPRIKA KORPS

Po jedenástich rokoch sa opäť do Nitry vracajú chalani z legendárnych PAPRIKA KORPS. Heavy reggae kapela z poľského Sliezska so svojimi koncertami precestovala vyše dvadsať krajín Európy.
Ich hudba je kombináciou reggae, dubu a punk rocku.

THE UGLY SELECTORS

Zoskupenie vinylových nadšencov z Bratislavy v zložení Herry, Frenky a Basha, ktoré funguje od roku 2009. Tentokrát však prídu iba v dvojčlennom zastúpení - bez Bashi. Svojou selekciou pravidelne zabávajú publikum a míňajú zásoby rumu nielen po slovenských mestách, ale i v okolitých štátoch.

RICHŤO

Selektor Richťo z BandaSka sound systemu patrí k priekopníkom ska-reggae parties na Slovensku. Pozitívne vibrácie vysiela medzi ľudí od roku 1999. Na svojom vinylovom labely BandaSka records vydal niekoľko singlov ska-rocksteady-reggae kapelám z USA, Brazílie, alebo U.K.

JUNIOR BENGEL

Selektor tradičného jamajského reggae, ska a trojan soundu . Bude hájiť miestne farby.


V súvislosti s COVID-19 vás žiadame, aby ste dodržiavali všetky aktuálne nariadenia a rešpektovali pokyny uvedené pri vstupe do areálu.