Galaxia Soul Open air | Craig Smith // UK

Dátum: 29.06. - 18:00 −> 30.06. - 04:00 | vstupné: 6€ / 5€

Prídite si užiť tretí ročník obľúbenej letnej párty noci Galaxia Soul Open air v sobotu 29. júna!

Hidepark roztancujú ostrieľaní DJs v jedinečnej žánrovej kombinácii funku, soulu, disca a house music.

Z Edinburgu priletí výborný DJ a producent Craig Smith, ktorý tvorí polovicu soulful housového dua 6th Borough Project (Official). O kvalitách ich produkcie svedčí pozitívna odozva kritikov a vychytených DJs, ktorí ich tracky pravidelne zaraďujú do svojich setov.

CRAIG SMITH sa venuje DJingu a promotérskym aktivitám už takmer 30 rokov. Na svojich rezidentných edinburgských nociach privítal mnohé významé mená svetovej scény ako Louie Vega, Kerri Chandler, Osunlade, DJ Jazzy Jeff, DJ Spinna atď. Craig sa pravidelne objavuje v lineupoch prestížnych festivalov ako SUNcéBeat, či Liverpool Disco Festival. Svoje tracky vydáva pod občianskym menom alebo kvantom rôznych pseudonymov ako sú Harden Soul Project, The Wayfarers či The Soul Renegades.

RAFO je zakladateľ značky POPULAR ® fashion music design brand a už inventár nášho open airu. Mix disca, house music, rare grooves, techno či brokenbeat... to všetko môžete počut v jeho setoch. Rafo spoluorganizuje Popular Night v Novej Cvernovke, na ktorej sa vystriedala svetová špička house music. Michal sa predstavil na festivaloch ako Pohoda, Wilsonic, Grape, či brnenskom Muah!

TASUN je bratislavský DJ a producent, taktiež člen Popular DJs crew. Môže sa pochváliť trackmi vydanými na britskom labeli Little Beat Different, či španielskom Los Grandes rec. O ich kvalitách svedčí aj to, že preleteli éterom kultového NTS Radio. Martin má veľký cit pre žúr, o čom ste sa mohli presvedčiť na poslednej Galaxii.

WNCHNZ je najmladší prírastok stajne Popular. Rodený Michalovčan, ktorému zjavne pobyt vo veľkomeste prospieva. Michal si za krátky čas stihol svojimi energickými setmi vybudovať povesť talentovanej mladej krvi s budúcnosťou.

C.O.D.E. je veterán slovenskej soulful scény. Martin je hudobný dramaturg bratislavského Nu Spirit Baru, funkový špecialista a expert na československú groovy hudbu.

PHONOTIC je miestny vinylový nadšenec a DJ, rezident a hlava Galaxie Soul. Marek sa pravidelne objavuje za mixom v bartislavskom Nu Spirit bare na kultových Groovy Saturdays.


Zakúpením vstupenky a svojou účasťou na podujatí dávate súhlas s použitím fotografií a videa zaznamenaných počas udalosti na reklamné a propagačné účely kultúrneho centra Hidepark.