Galaxia Soul Open Air

Dátum: 03.07. - 19:00 −> 04.07. - 04:00 | koncert | vstupné: 5€

Hádam ste si nemysleli, že tento rok zrušia ozaj všetky festivaly. Multižánrová klasika Galaxia Soul vo svojej open air verzii bude a to v spoločnosti parádnych DJs. V duchu hudby, tanca, jedla, s drinkom v ruke si 3.júla užijeme prvú nočnú párty na Hideparku.

Zahrajú overení DJs:

::: Adam Kvasnica
Hudobný dramaturg Rádia Piešťany alebo živá encyklopédia džezovej hudby. Nie len tej. Adam je vášnivý zberateľ vinylových platní, jeho široká zbierka zahŕňa množstvo ultra raritných nahrávok, od jazzu, cez world music, po elektronické žánre. Na svojom mixcloud kanáli má neuveriteľných 93.000 folowerov a jeho špeciálny set sovietskych rare groovou z nedele má za štyri dni 25.000 prehratí na youtube. Slušné, nie?

::: C.O.D.E.
Veterán slovenskej klubovej scény, jeho rezidentné noci si pamätajú návštevníci legendárnych klubov ako Duna, Subclub, či Nu Spirit Club v ktorom pôsobil aj ako hudobný dramaturg. Je známy svojím širokým žánrovým rozptylom, ktorý prispôsobuje miestu, publiku a atmosfére párty. Vo svojich setoch s ľahkosťou mieša organické groovy s elektronikou.

::: Rafo
Je na scéne od roku 2003, keď jeho vášeň pre hudbu a grafický dizajn prerástli do založenia značky Popular®. Michal patrí k eklektickým DJom. V jeho setoch môžete počuť odkaz na zvuk Chicaga a Detroitu – mix disca, house music, rare grooves, techno či brokenbeat. Rafo je už inventár Galaxie a miláčik nitrianskeho publika, zároveň je autorom grafiky nášho Open Airu. Michal sa pravidelne sa objavuje v line-upoch prestížnych festivalov a klubov doma a v zahraničí.

::: Tasun
DJ, producent a vinylový nadšenec z Bratislavy. DJingu sa venuje 18 rokov a je členom kolektívu Popular DJs. Aktívne tvoriť začal okolo roku 2011, keď ho nadchlo disco, funk, soul, či house a pre jeho produkciu boli príznačné najmä rôzne “prerábky” a edity. Niekoľko z nich vydal na zahraničných labeloch - španielskom Los Grandes alebo americkom Noc Boots. V súčasnosti pôsobí v zoskupení Sine Ray, ktoré je orientované na elektronicko-perkusívne improvizácie.

::: Phonotic
Organizátor a hlava Galaxia Soul. Počas jej piatich sezón predstavil v Nitre množstvo špičkových mien z domácej a zahraničnej soulful scény. DJ Phonotic je striktne vinylový hráč a pravidelne sa objavuje za gramcami v Nu Spirit Bare, KC Dunaj, či rezidentom LifeHouse /city/, kde robí klubovú verziu Galaxie. V jeho širokej zbierke nájdete starý funk, soul, disco, ale aj aktuálne elektronické groovy. Táto výbušná zmes hudby z neho robí všestranného DJa, ktorý vie zahrať set na parket, ale nájde sa aj v loungeovej polohe. Marek je zároveň spoluorganizátorom našich Nedeľných ČILov a stará sa o ich hudobnú dramaturgiu.

JAZZ ::: FUNK ::: SOUL ::: DISCO ::: DEEP HOUSE

Street food:
::: Karmavan
::: HOT - DOG Factory


V súvislosti s COVID-19 vás žiadame, aby ste dodržiavali všetky aktuálne nariadenia a rešpektovali pokyny uvedené pri vstupe do areálu.