Folkekøkken: Indická edícia

Dátum: 26.09. - 19:00 −> 26.09. - 22:00 | vstupné: 5€

Zaujímavý názov, nie? Folkekøkken (doslova kuchyňa ľudí) je dánsky koncept komunitného stolovania, ktorého hlavnými ingredienciami sú rozličné kultúry a príbehy premiešavajúce sa v príjemnej atmosfére večera. Je viac než len o klasickom spoločnom stolovaní. Vytvára priestor, ktorý umožňuje stretávať ľudí z odlišných kútov sveta, spája účastníkov každého veku, náboženstva či národnosti, ktorí môžu debatovať nad skvelým jedlom z rôznych krajín.

Naša verzia Folkekokken ponúka priestor ľuďom žijúcim na Slovensku, ktorí pre vás pripravia chutné jedlá z ich domácej kuchyne. Veľmi sa tešíme, že môžeme túto našu verziu Folkekokken po prvýkrát zrealizovať aj v Nitre. V spolupráci s reštauráciou Swagatam Indian Restaurant Nitra si budete môcť vychutnať kvalitné indické jedlo - vegetariánske aj mäsité a môžeme Vás uistiť, že hladní určite neodídete.

Kapacita je obmedzená, preto si miesto za stolom musíte chytiť. Prihláste sa, vyberte si nás za svoju večernú spoločnosť vo štvrtok 26. septembra a prineste k nášmu dlhému stolu svoju dobrú náladu, aby sme si užili vzájomnú spoločnosť: PRIHLÁŠKA TU 

Odporúčaný dobrovoľný príspevok: 5 EUR
(Vyzbierané prostriedky budú použité na pokrytie nákladov a realizáciu podujatí tohto typu v budúcnosti.)