Fallgrapp + The Curly Simon

Dátum: 30.07. - 20:00 −> 30.07. - 23:00 | koncert | vstupné: 12€ na mieste / 10€ predpredaj na tootoot.fm

Fallgrapp je srdcová záležitosť našej Hidepark crew. Preto sa neuveriteľne tešíme, že si u nás konečne zahrajú! Pred nimi vystúpi The Curly Simon, ktorý s kapelou spolupracoval na singli Keď padal sneh.

Lístky na tento čarovný koncert si budete môcť kúpiť na mieste za 12€ alebo v predpredaji za zníženú cenu 10€ - tootoot.fm/sk/events/60d304fb7219fe0560311052 

FALLGRAPP

je slovenské hudobné zoskupenie podmanivo spájajúce elektroniku s akustickými nástrojmi, sláčikovým triom a ženským vokálom. Žánrovo sa pohybuje na pomedzí štýlov ako organická elektronika, downtempo, trip hop a alternatívny pop.

Kapela Fallgrapp sa na hudobnej scéne objavila v roku 2013 ako projekt muzikanta a producenta Jureša Líšku, ktorý sa behom niekoľkých rokov vyprofiloval do aktuálnej deväťčlennej zostavy. Zaujímavo vrstvené aranžmány, netradičný prístup k slovenským textom, mimoriadny dôraz na vizuál, zaujímavé spolupráce a nezameniteľná atmosféra na koncertoch sú kombináciou, ktorá kapelu zaraďuje medzi najpozoruhodnejšie slovenské projekty.

THE CURLY SIMON 

Spevák, textár a hudobný producent. Svoje pôsobenie začal v roku 2016 ako spevák kapely Don´t Trust Butterflies. V roku 2019 vydal svoju debutovú EP dosku Moon Boy. Skladba Muse bola druhou najhranejšou skladbou v slovenských rádiách a získal ocenenie Radio Head Awards v kategórii Objav roka. V roku 2020 vydal svoj debutový, žánrovo rozmanity, album Things We Don´t Say.

Skladba Keď padal sneh, na ktorej spolupracoval s Fallgrapom, vyhrala Radio Head Awards 2020 za skladbu roka.


Podujatie z verejných zdrojov podporil hlavný partner Fond na podporu umenia.


V súvislosti s COVID-19 vás žiadame, aby ste dodržiavali všetky aktuálne nariadenia a rešpektovali pokyny uvedené pri vstupe do areálu.