Cup of Tea + Toello

Dátum: 13.08. - 21:00 −> 14.08. - 00:00 | koncert | vstupné: 3€

CUP OF TEA

je 25% Britská a 75% Slovenská kapela z Piešťan. Hudobný štýl kapely by sa dal definovať ako Indie rock či alternatívy rock, ale sami hovoria, že robia Vibe rock (žáner, ktorý si sami vymysleli). 

Formácia sa momentálne skladá z dvoch členov Christopher (spev, gitara, syntetizator, fukacia harmonika) Lukáš (bicie, gitara, syntetizator). 

Tvorbu kapely môžete dohľadať na YouTube či Spotify, kde sa prezentujú so svojím projektom #strangespacessession v ktorom hrajú svoje skladby v zaujímavých piešťanských lokalitách.

TOELLO

je niečo ako pop, ktorý počúvajú nepopulárni ľudia. Jeho hudba sa zámerne vyhýba žánrovosti, no najbližšie sa dá definovať ako silný blend hiphopu, alternatívy, rocku a popu.

Album Bats & Butterflies vydaný v roku 2020 bol nominovaný na debut roka na Radio_Heads awards. Singly ako Bats & Butterflies, Icy Tongues či Red Light si získali ľudí svojou energiou, originálnymi textami a provokáciou mantinelov modernej pop hudby. Posledné single ktoré má Toello na konte sú Zexy a Good Liar, ktorými ukazuje novú, ľahkú a sviežu povahu jeho songwritingu. Produkčne klasicky balancujú to najlepšie z oboch svetov - silný groove a catchy melódie. Toello je všeličo, no rozhodne nie nuda.


V súvislosti s COVID-19 vás žiadame, aby ste dodržiavali všetky aktuálne nariadenia a rešpektovali pokyny uvedené pri vstupe do areálu.