/ Články /

PLESK Fašiangy 2018


Dátum: Sob 03.02.2018 - 19:00

„Veď vám to bol dakedy inakší svet ako teraz, kde každý iba pod nos hľadí a chmúri a utrápa sa od svitu do mrku. Kedysi ľudia neumárali sa, ale čo mali, to zjedli, zapili, zasmiali sa. Lepšie im to potom strovilo. Vtedy - ak si neznal dačo na žart povedať, nebolo ti ani ukázať sa medzi ľuďmi, lebo boli veselí i žartovliví.“
(P. Dobšinský)

Nuž a čochvíľa zas tak bude, ako vtedy bývavalo - veselo, lebo v našej dedine sa najslávnejšia zábava chystá! Už 3. februára v Dome Matice slovenskej v Nitre možno posledný raz pred pôstom divokosť vypustiť i koniec fašiangov osláviť. O zimu sa nestarať, von v maske medveďa utekať, keď besniť sa je po vôli. Žiadne pôsty, ale časy, keď možno s jednými piť, s druhými jesť za stolom klobásy... Tak povedzte i vy to ďalej, že mjasopust sa blíži, sprievod sa šije, fánky sa smažia, nuž aj tú basu bude treba pochovať!

- PREDPREDAJ VSTUPENIEK SPUSTENÝ -
Vstupenky si môžete zakúpiť Pod Vŕškom - kníhkupectvo, antikvariát a libresso alebo na tel. číslach: +421 902 288 566 (rezervácie a vyzdvihnutie NR) a +421 911 116 644 (rezervácie a vyzdvihnutie BA).

Cena vstupenky: 33,00 €

- V CENE VSTUPENKY JE ZAHRNUTÉ -
Celovečerná hostina
Alko nápoje
Nealko nápoje
Muzika
Tanečný workshop
Bohatý program...

pozn. Počet vstupeniek je obmedzený, tak prílišne dlho neotáľajte :)

- PROGRAM -

Tanečný workshop
Fašiangový špás
Hra osudu
Ľudová hudba Mateja Galgóciho
Počomže sa junce
Jimmy Pé

FB event tu


Podporili nás:


    

Mediálni partneri:

 

radio fm ilegalit 

Hidepark 2019 • POWERED BY HideCMS