/ Akcie a podujatia /

O knižnom dizajne s Barborou Šajgalíkovou│Prístav precitnutia

O knižnom dizajne s Barborou Šajgalíkovou│Prístav precitnutia
Dátum: Ned 19.05.2019 - 15:00

Po dlhšej pauze, zapríčinenej dlhou zimou smelo zakotvíme :)

Prístav precitnutia. tentoraz upriami svoju pozornosť na knižný dizajn, ktorý je v súčasnosti zásadným aspektom kvalitnej literatúry. Diskutovať na túto tému budeme s našou hosťkou Barborou Šajgalíkovou, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou vydavateľstva Inaque.sk.

Barbora Šajgalíková sa podieľa na knižných obálkach tohto vydavateľstva, ktoré vás neponechajú chladnými. Keď sa pútavý vizuál a kvalitný obsah spojí v jedno, tak sa nám s knižkou ľahšie komunikuje, a stáva sa pre nás prístupnejšou. S jej tvorbou sa môžete zoznámiť aj na tomto webe:

https://www.designbar.sk/

Na našom stretnutí predostrieme aj čerstvo vychádzajúce novinky z Inaque, ktoré si budete môcť obhmatať, ale aj zapožičať z HideKnižnica.

Ak vás táto téma zaujíma, a chcete sa dozvedieť v tejto oblasti niečo nové, tak príďte spolu s nami stráviť nedeľné popoludnie. Miestom stretnutia bude Hidepark v Nitre.

Tešíme sa na Vás :)

Luella & Kristína

Vstup: 3€

Zakúpením vstupenky a svojou účasťou na podujatí dávate súhlas s použitím fotografií a videa zaznamenaných počas udalosti na reklamné a propagačné účely kultúrneho centra Hidepark.

Podporili nás:


    

Mediálni partneri:

 

radio fm ilegalit 

Hidepark 2019 • POWERED BY HideCMS